Strona główna > Stolarka aluminiowa > Produkcja wyrobów stolarki aluminiowej
Produkcja wyrobów stolarki aluminiowej

Fabryka Okien KONAL w zakresie wykonywania konstrukcji aluminiowych współpracuje z firmą Ponzio Polska Sp. z o.o. jako głównym partnerem w zakresie zaopatrzenia w profile aluminiowe.

Ponzio Polska jest jednym z krajowych liderów w zakresie dostaw profili aluminiowych na rynek. Specjaliści z działu technicznego, podążając za nowymi trendami, wciąż udoskonalają i projektują innowacyjne rozwiązania.

Lakierowanie
Nowoczesna lakiernia dysponuje obecnie 4 liniami o zaawansowanej technologii, które gwarantują wysoką wydajność. Dzięki zainstalowaniu wstępnej polimeryzacji, jest możliwość malowania pełnej palety RAL bez ryzyka zapylenia innym kolorem.

Najnowsza, czwarta linia, przeznaczona jest do uzyskiwania na powierzchni profili aluminiowych dekoracyjnej powłoki imitującej drewno. Można ją uzyskać na wszystkich profilach w systemach Ponzio.

Dzięki swoim uniwersalnym walorom, ma zastosowanie zarówno wewnątrz obiektu – tworząc ciepły klimat i elegancki styl, jak i na zewnątrz, gdzie aluminium gwarantuje funkcjonalność, a wzór drewna nadaje dekoracyjny akcent.

Proces lakierowania podporządkowany jest regułom wyznaczanym przez certyfikat jakości Qualicoat. Dzięki temu firma udziela wieloletniej gwarancji na trwałość powłok lakierniczych.

Zagniatanie
Profile izolowane termicznie poddawane są dwuetapowemu procesowi łączenia przekładką poliamidową.
Specjalistyczne linie przystosowane są do łączenia profili o różnorodnych, nawet najbardziej złożonych kształtach.
Profesjonalizm i doświadczenie załogi Ponzio dają gwarancję, że gotowy produkt spełnia najwyższe wymagania.

Gięcie profili
Wykonywanie elementów łukowych możliwe jest w większości systemów Ponzio. Zastosowanie profesjonalnej, w pełni zautomatyzowanej giętarki pozwala na gięcie ościeżnic i skrzydeł oraz listew przyszybowych. Możliwe jest również wykonywanie elementów łukowych w systemach fasadowych - zarówno w konstrukcjach z szybą "płaską", jak i "giętą".

Gięcie profili jest wykonywane w zależności od wymagań klienta, według stałego, jak również zmiennego promienia, np. elipsy.

Zaufanie klientów zdobywamy nie tylko dzięki wysokiej jakości produktów, ale także poprzez kompleksowe i profesjonalne doradztwo techniczne oraz terminową realizację dostaw.

W przypadku zainteresowania zakupem jakiegokolwiek wyrobu z aluminium lub chęcią otrzymania oferty prosimy o kontakt z najbliższym Salonem Sprzedaży KONAL lub Punktem Dealerskim. Lista wraz z adresami dostępna w zakładce KONTAKT lub na mapie punktów handlowych.

Informujemy, iż wizyta naszego Doradcy Techniczno-Handlowego w celu dokonania pomiaru, wyceny oraz przekazania wskazówek jakie rozwiązania najlepiej zastosować dla Państwa domu, mieszkania lub inwestycji - jest bezpłatna.


 

 

E-platforma zakupowa
Konal.net.pl
zapraszamy!
Mapa punktów handlowych
Znajdź punkt handlowy
w Twojej okolicy
Dobierz okna
Konfigurator okien
Poniedziaek, 3 Listopada 2014
Fabryka Okien Konal SA posiada nową siedzibę firmy w miejscowości Wielki Łęck 81a. Zapraszamy!
roda, 18 Lipca 2012
Pierwsza w Polsce e-platforma do zakupów grupowych dla branży okiennej.