Strona główna > Drzwi > Drzwi zewnętrzne, wejściowe PCV (produkcja KONAL)
Drzwi zewnętrzne, wejściowe PCV (produkcja KONAL)

Szanowni Klienci,
na wstępie trzeba podkreślić, że drzwi wejściowe są jednym z najczęściej używanych elementów w domu. W tym duchu też trzeba traktować ich zakup. Jakakolwiek nieuzasadniona oszczędność w tym przypadku mogłaby oznaczać raczej odwrotny efekt w postaci napraw, reklamacji, regulowania itp.

Wybierając odpowiedni produkt trzeba uwzględniać przede wszystkim umieszczenie drzwi wejściowych i ich ostateczne narażenie na działanie promieniowania słonecznego, typ wypełnienia drzwiowego, jego powierzchnię i wykończenie powierzchni, następnie typ ramy, jej wzmocnienie oraz kierunek otwierania drzwi wejściowych.

Ogólnie można powiedzieć, że im więcej słońca i kolorów, tym wyższej jakości materiał i technologia jest potrzebna do bezbłędnego funkcjonowania całego systemu wejściowego.

Przy zakupie drzwi należy pamiętać iż drzwi białe nie są tak wrażliwe na zmiany temperatury jak drzwi w kolorze oraz o ile to jest możliwe, staramy się preferować drzwi otwierane do wewnątrz, w których rozłożenie statycznych sił jest dużo korzystniejsze niż profili otwieranych na zewnątrz!!!.

Produkowane przez Fabrykę Okien KONAL drzwi wejściowe z PCV posiadają grubość od 24 mm do 40 mm, przepuszczalność cieplna od 1,15 U do 0,61U, ważona izolacyjność akustyczna jest certyfikowana wartością 24 dB.

W ofercie posiadamy 2 serie: seria podstawowa to Classic i Technic oraz seria wyższa to Vizual, Elegance i Premium.

Oszklenie wypełnień drzwiowych realizujemy z szybami podwójnymi lub potrójnymi, z możliwością wyboru szyb ornamentalnych lub witraży w kombinacjach z termoizolacyjnymi lub przeciwuderzeniowymi szybami. O możliwościach kombinacji należy poradzić się ze swoim Doradca Techniczno-Handlowym.

Wybierając płyty drzwiowe z tworzywa z wykończeniem imitacją drewna należy dowiedzieć się u swojego dostawcy o wszelkich ryzykach, możliwościach użycia i gwarancjach na dany wyrób

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Classic w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciowe--zewnetrzne--pcv---classic_30.html

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Technic w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciowe--zewnetrzne--pcv---technic_28.html

Drzwi z wyższej serii czyli Vizual, Elegance i Premium są produkowane z płytami powierzchniowymi z materiału HPL. Prasowana żywica syntetyczna, która jest bazą do produkcji tego materiału, nadaje tym wyrobom doskonałe właściwości, przede wszystkim minimalną rozszerzalność cieplną.

Wypełnienia drzwiowe mają dzięki temu stałe kształty, a ich żywotność jest wielokrotnie dłuższa niż wypełnień z tworzyw sztucznych. Ciekawe jest, że różnica cenowa między tymi dwoma typami nie jest duża, a w przypadku serii Vizual można nawet mówić o korzystniejszej cenie niż serii plastikowych. Przede wszystkim wybierając imitację drewna gorąco zalecamy wybór z serii HPL, inwestycja w jakość z pewnością się opłaci!

Zasadniczą różnicą w porównaniu z wymienionymi powyżej płytami z tworzyw jest ich niemal zerowa rozszerzalność cieplna, co gwarantuje wyraźnie wyższą odporność na działanie promieniowania słonecznego. Wyroby te mają dłuższą żywotność, minimalne wymagania co do utrzymania i doskonały wygląd.

Serie Vizual, Elegance i Premium dają również klientom szerokie możliwości wyboru oryginalnych wzorów. Poszczególne grupy paneli są odbiciem zainteresowania potencjalnych odbiorców nowymi wzorami, różniącymi się od „klasycznych” paneli z tworzywa, których atrakcyjność z czasem się zmniejsza. Użycie płyt HPL/ALU umożliwia niemal nieograniczoną paletę wzorów drewna lub kolorowych powłok według wzornika Ral, ewentualnie ich kombinacji. Wszelkie warianty wyglądu można sprawdzić w zakładce GALERIA.

Seria Vizual – jest najprostszym wariantem wzoru drzwi HPL/ALU. Dzięki prostej technologii i braku ramek ten wariant jest popularny przede wszystkim dzięki niskiej cenie w kombinacji z wysoką jakością. Powierzchnię tworzą tylko gładkie płyty HPL lub ALU z otworem na oszklenie

Galeria zdjęć wyprodukowanych i zamontowanych drzwi typu Vizual w zakładce GALERIA lub pod adresem: http://www.konal.pl/galeria/drzwi-wejsciow--zewnetrzne--pcv---vizual_29.html

Seria Elegance – te wzory reprezentują nowoczesny wygląd dla wymagających klientów. Kombinacja płyty HPL / ALU z ramkami ze szlachetnej szlifowanej stali nierdzewnej zapewniają oryginalność Państwa drzwi wejściowych !

Seria Premium – jest do tej pory najwyższą klasą produkowanych drzwi nie tylko co do jakości, ale również wyglądu i możliwości kombinacji. Powierzchnię panelu znów tworzą płyty HPL lub ALU, tu jednak dopełnione montowanymi ramkami powlekanymi foliami imitującymi drewno lub lakierowane w kolorze RAL. Ramki są za pomocą specjalnych przyrządów ręcznie montowane na panelu tak, aby zapobiec ich amatorskiemu demontażowi lub uszkodzeniu.

Trwałość i jakość materiału płyt HPL lub ALU umożliwia nam włączenie do oferty dużej ilości imitacji drewna. Standardowo można wybrać aż z 35 wzorów na składzie i kilkudziesięciu wzorów „na zamówienie”. Paleta lakierów jest niemal nieograniczona, ale należy się liczyć z dłuższymi terminami dostawy i unikać możliwego mechanicznego uszkodzenia.

Dostępna kolorystyka drzwi do pobrania - w pliku poniżej.

W przypadku zainteresowania zakupem lub chęcią otrzymania oferty prosimy o kontakt z najbliższym Salonem Sprzedaży KONAL lub Punktem Dealerskim. Lista wraz z adresami dostępna w zakładce KONTAKT lub na mapie punktów handlowych.

Informujemy, iż wizyta naszego Doradcy Techniczno-Handlowego w celu dokonania pomiaru, wyceny oraz przekazania wskazówek jakie rozwiązania najlepiej zastosować dla Państwa domu, mieszkania lub inwestycji - jest bezpłatna.

E-platforma zakupowa
Konal.net.pl
zapraszamy!
Mapa punktów handlowych
Znajdź punkt handlowy
w Twojej okolicy
Dobierz okna
Konfigurator okien
Poniedziaek, 3 Listopada 2014
Fabryka Okien Konal SA posiada nową siedzibę firmy w miejscowości Wielki Łęck 81a. Zapraszamy!
roda, 18 Lipca 2012
Pierwsza w Polsce e-platforma do zakupów grupowych dla branży okiennej.