Strona główna > Aktualności > Wolne miejsce pracy
Wolne miejsce pracy

Czwartek, 27 Maja 2010

Spółka Fabryka Okien KONAL Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. EKSPORTU

(na rynki: Holandia, Belgia, Francja)
(Nr Ref.: KONAL/EX/06/2010)

Obowiązki:
1. Nawiązywanie współpracy z klientami zagranicznymi z segmentu B2B i budowanie długotrwałych relacji
2. Opieka nad dotychczasowymi klientami
3. Aktywne poszukiwanie nowych klientów (B2B)
4. Spotkania handlowe, negocjacje kontraktów w wymiarze merytorycznym i finansowym
5. Przedstawianie potencjalnym odbiorcom oferty produktowej, ogólnych warunków zakupu i współpracy handlowej
6. Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży - przyjęcie zamówienia, przygotowanie dokumentów spedycyjnych, nadzorowanie wysyłek towarów
7. Współpraca z działem produkcji, logistyki i z Zarządem firmy

Wymagania:
1. Biegła znajomość języka angielskiego
2. Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta zagranicznego
3. Dobra znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
4. Umiejętność pozyskiwania , budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
5. Dyspozycyjność - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
6. Prawo jazdy kat. B
7. Zdolności interpersonalne, otwarty, optymistyczny umysł
8. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
2. Motywacyjny system wynagradzania
3. Samochód służbowy do podroży zagranicznych
4. Możliwość rozwoju w strukturach nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy
5. Przyjazne środowisko pracy, stabilną pracę w młodym, ambitnym zespole

Zgłoszenia (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy:
biuro@konal.pl

lub
Fabryka Okien KONAL Sp. z o.o.
Ul. Jeleńska 56
13-230 Lidzbark

W tytule prosimy podać numer referencyjny lub nazwę stanowiska.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych. Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Poniedziaek, 3 Listopada 2014
Fabryka Okien Konal SA posiada nową siedzibę firmy w miejscowości Wielki Łęck 81a. Zapraszamy!
roda, 18 Lipca 2012
Pierwsza w Polsce e-platforma do zakupów grupowych dla branży okiennej.
Pierwsza w Polsce e-platforma zakupowa dla branży okiennej (www.konal.net.pl) zatrudni osoby z terenu całego kraju na stanowisko Przedstawiciel Regionalny
Pitek, 30 Grudnia 2011
Pozyskanie środków unijnych na rozwój sieci sprzedaży
Wtorek, 20 Wrzenia 2011
Poniedziaek, 13 Czerwca 2011
04.06.2011 roku odbył się piknik rodzinny dla wszystkich pracowników i ich rodzin
Wtorek, 31 Maja 2011
Wakacje Twoich marzec z polskieokna.pl
Czwartek, 10 Lutego 2011
Zapraszamy do salonów Fabryki Okien KONAL - ceny niższe nawet o 35%
Czwartek, 20 Stycznia 2011
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013
Czwartek, 9 Grudnia 2010
Energooszczędne okna z barierą ciepła U=0,8W/m2 TERMOREVOLUTION.
Pitek, 3 Grudnia 2010
Poniedziaek, 29 Listopada 2010
W dniu 23.11.2010 roku Sąd Rejonowy, VIII Wydział Gospodarczy KRS zarejestrował podniesienie kapitałów do kwoty 150.000 zł
Poniedziaek, 13 Wrzenia 2010
Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty handlowej na planowany zakup zewnętrznej usługi doradczej w zakresie opracowania Planu Rozwoju Eksportu w ramach Działania 6.1 „Paszport do eksportu” ...
roda, 1 Wrzenia 2010
Fabryka Okien KONAL wprowadza do swojej oferty nowy rodzaj okna.
Czwartek, 18 Marca 2010
Zapytanie ofertowe
roda, 17 Marca 2010
20% rabatu na napędy do bram garażowych
Poniedziaek, 11 Stycznia 2010
Czwartek, 17 Grudnia 2009
W dniu 09.12.2009 roku podpisana została umowa pomiędzy firmą EC CAPITAL Sp. z o.o. (właścicielem Fabryki Okien KONAL) a Warmińsko-Mazurską Agencją Rozwoju Regionalnego SA
roda, 9 Grudnia 2009
Poniedziaek, 2 Listopada 2009
Poniedziaek, 28 Wrzenia 2009
Od 01.10.2009 roku rusza "Jesienna promocja", która polega na sprzedaży okien wraz z montażem gdzie do każdego okna klient otrzymuje zewnętrzny parapet gratis.
Pitek, 18 Wrzenia 2009
Na zaproszenie Dyrektora Generalnego Pana Jacka Szczepana pracownicy działu produkcji z Fabryki Okien KONAL odwiedzą fabrykę profili we Włocławku
Od 01.10.2009 roku Fabryka Okien KONAL uruchamia produkcję stalowych parapetów zewnętrznych.
Od 01.10.2009 roku wprowadzona zostanie oferta drzwi wejściowych KONAL
E-platforma zakupowa
Konal.net.pl
zapraszamy!
Mapa punktów handlowych
Znajdź punkt handlowy
w Twojej okolicy
Dobierz okna
Konfigurator okien